Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sprzedanie budynku wielorodzinnego czy kamienicy jest zupełnie innym wyzwaniem niż sprzedaż zwykłego mieszkania czy domu, i to z wielu przyczyn. Po pierwsze mowa tu jest o zupełnie innych sumach, gdyż niejednokrotnie takie sprzedaże dotyczą powyżej kilkunastu milionów złotych. To automatycznie znacząco zmniejsza liczbę potencjalnych kupców, gdyż z reguły będą to inwestorzy chcący potem zarobić na takiej nieruchomości. W części przypadków dochodzi jeszcze mocno skomplikowany status prawny, związany na przykład z tym że nieruchomość ma paru właścicieli, jacy w jakiś sposób muszą się porozumieć.

Dlatego też jeżeli ktoś dysponuje taką nieruchomością i będzie ją chciał sprzedać, to zdecydowanie powinien to zrobić z pomocą jakieś wyspecjalizowanej agencji. Ze znalezieniem takiej firmy raczej nie będzie dużego problemu, wystarczy w oknie wyszukiwarki wpisać słowa kamienice katowice i przeglądnąć zwrócone strony. Część takich firm działa jedynie w określonych miastach, ale są również takie, jakie obsługują cały kraj. Za współpracą z takimi firmami przemawia parę rzeczy. Po pierwsze jeżeli specjalizują się one w sprzedaży wielorodzinnych budynków, kamienic czy biurowców, to mają duże rozeznanie na rynku i doświadczenie.

Są w stanie między innymi odpowiednio się zająć wszelkimi formalnościami wiążącymi się z przygotowaniem budynku do sprzedaży, nawet wtedy kiedy pojawią się jakieś problemy prawne. Nie każdy właściciel będzie miał na to czas a co ważniejsze umiejętności, a jakieś pomyłki opóźnić mogą cały proces lub go wręcz zatrzymać. Dlatego zatrudnienie do tego profesjonalistów jest bardzo korzystne, ponieważ odpada mnóstwo pracy nad przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Specjalistyczne agencje mają też dużo większe możliwości dotarcia do ewentualnych zainteresowanych. Nie tylko dzięki reklamie w internecie i prasie branżowej, ale także przez liczne kontakty, jakie w tym akurat biznesie są bardzo pożądane.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz