Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Internet zyskał ogromną popularność jeśli chodzi o prowadzenie biznesu, szczególnie dotyczy to coraz mocniej rozwijającego się handlu. Jednak zaplanowanie w odpowiedni sposób działań nie jest łatwe w obliczu dużej konkurencji, z takich też powodów bardzo się w tym przydają dokładne dane. A te uzyskać chociażby można z różnego rodzaju analitycznych narzędzi, pośród jakich od wielu lat najpopularniejsze jest google analytics. W ostatnim czasie została udostępniona zupełnie nowa odsłona tego narzędzia, oparta na całkiem nowym podejściu i dająca możliwości, jakie jeszcze nie były znane.

Osoby przyzwyczajone do dotychczasowej wersji z pewnością mogą być zaskoczone już po obejrzeniu panelu administracyjnego, który gruntownie przebudowano. Sporo istniejących analiz zostało wyłączonych lub przeniesionych w inne miejsce, a w zamian pojawiły się nowe. Ale znacznie więcej nowości jest jeśli chodzi o samo podejście do analizy danych. Google analytics 4 ebook w miejsce dotychczasowych odsłon używa zdarzeń, co zapewnia dużo większą niezależność, a równocześnie pozwala na śledzenie na różnych urządzeniach i platformach. Co ważne, będzie to dotyczyło zarówno klasycznych stron internetowych, jak też aplikacji, jakie coraz powszechniej są stosowane. Tym sposobem każdy użytkownik może być całościowo analizowany bez względu na to, w jakim miejscy się loguje i na jakim urządzeniu, co daje dużo większe możliwości dla specjalistów zajmujących się promocją i marketingiem.

Dużym wsparciem dla wielu właścicieli sklepów będzie też przewidywanie zachowań odwiedzających, można oszacować przykładowo prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w oparciu o to klasyfikować klientów. W związku z tym że to narzędzie jest całkowicie nowe i działające niezależnie od dotychczasowego, to konieczne będzie jego uruchomienie i wdrożenie. Jeśli kogoś będzie interesować google analytics 4 dla sklepu, to jeśli dysponuje odpowiednią wiedzą, to może zająć się tym sam. Szczególnie że wiadomości na ten temat nie brakuje, dużo ciekawych znajdzie się na przykład na stronie https://clickflow.pl/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz