Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

{Mało osób wie, że tak bardzo popularne neony mają już ponad 100 lat, bo pierwsze pojawiły się na ulicach już na początku XX wieku. Tak więc widać, że neonowa reklama ma wieloletnią historię, która w rzeczywistości wcale nie uległa zakończeniu. Klasyczne neony wykonywane są z rurek ze szkła wypełnionych mieszaniną gazów szlachetnych. W zależności od tego, jak wyglądał skład tej mieszanki, to uzyskiwano różny kolor światła. Takie neony na ścianę czy instalowane na stelażach i dachach robią bardzo duże wrażenie, ale mają parę istotnych minusów. Po pierwsze produkcja ich jest bardzo pracochłonna, a do tego z powodu użycia szkła nie mają one dużej odporności na mechaniczne uszkodzenia.

Przy jakiejś awarii czy uszkodzenia z reguły takiego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było zrobić zastępczy. Dlatego też wydawało się, że ten nośnik reklamy powoli zniknie z naszego krajobrazu, gdy na rynek wkroczyła technologia z diodami LED. Diody ledowe jako źródło oświetlenia wdarły się przebojem kilkanaście lat temu, wypierając praktycznie zupełnie klasyczne rozwiązania technologiczne, także na reklamowym rynku. I okazało się w pewnym momencie, że neony led stanowią świetną alternatywę dla klasycznego neonu, dając nieznane dotychczas możliwości w zakresie projektowania.

Przede wszystkim są one robione z mocnego tworzywa sztucznego, przez co napis ledowy dokręcony do ściany bez większych problemów da radę wytrzymać długie lata w warunkach zewnętrznych. Kolejną ich zaletą jest niskie zużycie energii, co przy obecnych cenach prądu i trosce o przyrodę jest niezwykle ważne. Klienci z pewnością będą też doceniać nieograniczone w zasadzie możliwości jeśli chodzi o kolory i kształty.

Sztuczne tworzywo jest znacznie łatwiejsze do formowania niż szklane rurki, dzięki czemu każdy zrobić sobie może neon na zamówienie taki, jakiego będzie potrzebował. A możliwości na zastosowanie neonów ledowych są ogromne. Zrobić z nich można rozmaite szyldy z napisami, logo czy symbolami, ale też duże, informacyjne napisy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz