Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne odczucia po zażyciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są w końcu zjawiskiem rzadkim, czyli nie jest dziwne, iż wiadomości na ich temat pojawiły się na portalu. Każdy badtrip bezsprzecznie zostanie na dłużej przypominany przez osobę, która go doświadczy, wobec czego dobrze będzie w pierwszej kolejności zadbać o własny stuprocentowy poziom komfortu. Pomimo takich złych podróży dużo osób nadal bierze środki odurzające i opisują swoje doznania na różnych forach w sieci.

Powstały także publikacje naukowe na ten temat, ukazujące, że bad tripy zwykle mogą dzielić się na 3 podkategorie: stany niekorzystne, objawy wytwórcze a także zaprzeczenie.

Standardowo podróże po zażyciu narkotyku są czymś przyjemnym, jednak złe podróże przydarzają się równie często. Nie można de facto przewidywać, w jaki sposób konkretny halucynogen może wpłynąć na daną osobę. Symptomy po przyjęciu narkotyku mogą być różne. W propozycji łagodniejszej mogą to być przytłaczające myśli aż do postaci ciężkiej, podczas gdy dojdzie do przerażających zwidów, jakie mogą doprowadzić aż do wypadku lub mogłyby zagrażać życiu.

Zła podróż jest spersonalizowanym doznaniem i dlatego nie warto zażywać narkotyków, a już na pewno nie wówczas, {gdy|kiedy| będzie się w ciężkim stanie. Opłaca się przełożyć to na inny czas. Odczucie to może być efektem niewłaściwego set and setting, a więc negatywnego nastawienia o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz