Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Regały do magazynów zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX to wyroby funkcjonalne, zaliczające się do bezpiecznych i estetyczne. Wobec tego, wypełniają wszystkie wymagania, kiedy chodzi o zastosowanie magazynowe. Kupujący mają okazję poza nimi zaopatrzyć się też w pozostałe wyroby, wobec czego są w stanie zagospodarować w całości przestrzeń magazynową. Są to wyroby w działach takich jak: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Kiedy chodzi o regały, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Półki paletowe to chętnie wybierane produkty, ze względu na ich wszechstronne wykorzystanie. Transport asortymentu na palecie stanowi podstawę w licznych branżach, wobec czego obiekty magazynowe muszą zostać do tego dostosowane. Półki paletowe są przetestowanym wyjściem, zapewniającym bezzwłoczny rozładunek. Są one zaprojektowane w ten sposób, że posiadają uodpornienie na zderzenie wózków widłowych w tłocznych obiektach magazynowych.

Zagwarantują one też mobilność przy większych obciążeniach. Modułowa konstrukcja tych półek powoduje, iż można je sprawnie naprawiać, kiedy na przykład zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną propozycją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, a więc podstawowy rodzaj regału, dedykowany do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz również w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Półki na jakich może pomieścić się asortyment do siedmiuset kg zaliczają się do łatwo dostępnych, więc bez przeszkód wykonana jest praca w określonym miejscu, w którym tego typu regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych zakład też zatroszczył się o modułową konstrukcję, czyli przystosowanie regałów do własnych wymagań nie będzie skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa rozbudowa. Poza produktami takimi jak regały paletowe dostępne są także regały wspornikowe, umożliwiające maksymalne użytkowanie powierzchni magazynu w przypadku złożenia w jej obrębie wyrobów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy tego typu regał jest solidny.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz