Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek gwarantuje profesjonalne podejście do wszystkich spraw. Zakres świadczeń prawniczych, z jakich można skorzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Klienci, jacy zamierzają szczegółowo dowiedzieć się, co będzie dla nich dostępne, mają możliwość wyszukać znaczące informacje na stronie internetowej. Absolwentka UJ w Krakowie jest rótwnież członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Prywatną kancelarię prowadzi od ponad 10 lat, co daje pewność interesantom, że niezależnie od tego, jak bardzo trudna jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Podchodzi ona do wszystkich z pełnym zaangażowaniem, każdorazowo dobierając właściwy kontekst prawa dla określonej sprawy.

Ze względu na niemałe doświadczenie pod względem zawodowym, zgłaszają się do niej zleceniodawcy z różnymi sprawami. Adwokat Tarnów zakończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na UJ oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat pracuje ona też jako prawnik dla biznesu w jednej z największych spółek z branży deweloperskiej w Krakowie, zajmując się sprawami obrotu nieruchomościami a także obsługiwaniem wspólnot mieszkaniowych. Z tego powodu w obrębie tej tematyki może ona również udzielać pomocy zleceniodawcom, którzy się do niej zgłaszają. Jeżeli ktoś będzie tego potrzebować, to realizowana jest też współpraca po angielsku.

Profesjonalna pomoc prawnicza jest realizowana przez cały okres postępowania sądowego. Specjalistka zabiega o to, by interesanci dobrze rozumieli zawiłe przepisy prawnicze, a więc na bieżąco wyjaśnia klientom w zrozumiałym języku, czego mogą oczekiwać. W dodatku prowadzi na swojej witrynie bloga tematycznego, gdzie na konkretnych z przykładów wytłumaczy zagadnienia z licznych dziedzin prawa. To jest w stanie przekonać klientów, ukazując im, iż mają kontakt z osobą godną zaufania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz