Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dla niejednej osoby samochodowe felgi przypominają buty, w których się chodzi, one właśnie mogą sporo zaświadczyć o właścicielu. Rzecz jasna większość kierowców zupełnie się tym nie przejmuje, zostając przy tym, co otrzymali w standardzie wyposażenia. Ale jeśli się pojawi konieczność zakupu kolejnego zestawu, na przykład ze względu na używanie kół zimowych i letnich, to należy się trochę przy takim wyborze zastanowić. W sklepach bowiem jest taka ilość odmian felg, że bez specjalnego nakładu można sprawić, że pojazd dostanie zupełnie nowy wygląd.

Przede wszystkim trzeba sobie ustalić budżet, który będzie przeznaczony na nowe zakupy. Najmniej kosztują stalowe felgi, lecz przy nich nie ma wielkich możliwości stylistycznych, chyba że ktoś zdecyduje się na założenie kołpaków. Dużo więcej oferują pod tym względem felgi JR Wheels aluminiowe, które można dostać w naprawdę dużej liczbie wzorów. Ale też i kolorów, ponieważ w ofercie wielu producentów znajdują się nie tylko felgi concaver w srebrnym kolorze, lecz również i w wielu innych barwach.

Działają również firmy, jakie mogą spersonalizować felgi według życzeń klientów, malując je na wskazany kolor. Przy takim rozwiązaniu trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami, lecz tym sposobem da się świetnie dopasować kolorystykę nadwozia oraz kół. Przy wyborze felg dużą rolę odgrywa ma ich kształt. Ten warto dobrać do rodzaju samochodu, gdyż nie każdy spasuje do każdego auta. A kiedy się już takie superlekkie felgi SL02 kupi i zamontuje, to z wymienieniem mogą być spore problemy.

Wielu posiadaczy samochodów decyduje się też na montowanie felg o większej średnicy czy szerokości. Uważać przy tym trzeba na dwie ważne kwestie. Przede wszystkim przy większej średnicy należy zastosować opony o niskim profilu, które zapewnią takie same właściwości jezdne jak fabryczne. Poza tym opony po montażu nie mogą nic wystawać poza obrys nadkoli, bo wtedy będzie to niezgodne z przepisami prawnymi i narazić się można na problemy w przypadku kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz