Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dodatki, jakie mogą być wykorzystane w food truckach SHINE zawsze przystosowane są do wymagań zleceniodawcy a także do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W ramach serii głównych, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series oraz Shine York można wobec tego spodziewać się dobrania dodatkowych urządzeń, wdrożenia dowolnej kolorystyki a także zrobienia food trucka w optymalnym pod dane wykorzystanie wymiarze. Decydując się na przyczepy gastronomiczne SHINE klient dostaje to, co wyróżnia najwyższa wartość użytkowa.

Pośród doposażenia dodatkowego oferowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne LED, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, chowany stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwne z półką, logo z reklamą, możliwość wykorzystania reklamy na dachu oraz montaż odtwarzacza multimedialnego. Natomiast, kiedy klient ma jeszcze innego rodzaju życzenia, to również może się zdecydować na przedłożenie tego, na czym mu zależy. Wykonawcy SHINE spełniają te oczekiwania. Nowością w ofercie są rowery gastronomiczne. Takie praktyczne punkty sprzedażowe przystosowane są przede wszystkim do podawania napojów. Sprawdzają się na imprezach plenerowych.

Ciekawy design, niewielkie rozmiary, imponująca jakość wykonania oraz opcja ustawiania roweru każdego dnia w innym miejscu to największe zalety takiego wyjścia. Szczególnie że wystarczy przedłożyć swoją koncepcję i eksperci z firmy udzielą podpowiedzi, jakie propozycje są rekomendowane. Spersonalizowane podejście pozwala utworzyć harmonijny profil pod względem biznesowym i można pozytywnie być kojarzonym. Przyczepy gastronomiczne w amerykańskim designie wyglądają wyjątkowo dobrze. Można wtedy swój biznes rozwinąć wzorowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz