Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W internecie coraz bardziej powszechne zaczynają być różnego rodzaju blogi. Charakter tych blogów jest zróżnicowany, część autorów skupia się jedynie na jednym temacie i z niego publikują swoje artykuły, inni z kolei stawiają na dużo większy zakres zagadnień. Do tych drugich zaliczyć na przykład można serwis https://www.uxux.pl/, w którym użytkownicy znajdą ciekawe publikacje na różne tematy.

Lecz żeby blogiem takim dało się zarządzać w wygodny sposób, to należy wybrać odpowiednią platformę, na jakiej będzie on działał. Obecnie najpopularniejszy i wybierany najczęściej jest WordPress, co jest zresztą zupełnie zrozumiałe z uwagi na jego wiele zalet. Nie bez podstawy na WordPressa wszyscy mówią platforma blogowa, ponieważ został on stworzony właśnie w takich celach.

Nadal sobie świetnie daje radę z taką rolą, ale możliwości jego wykorzystania są obecnie dużo większe. Do Wodpressa zrobiona została duża ilość różnego rodzaju wtyczek i dodatków, znacznie poszerzających jego funkcjonalność. Można na nim nie tylko uruchomić duży firmowy serwis, lecz również zaawansowany sklep internetowy. Dla posiadaczy blogów istotne jest to, że całą instalację i konfigurację wykonuje się bez żadnego programowania. Do kompleksowego zarządzania służy wygodny panel administracyjny, za pomocą jakiego w łatwy sposób można dokładać nowe wpisy i kategorie.

Przy pomocy wcześniej wspomnianych wtyczek można też prosto poszerzać serwis o nowe funkcje. Wystarczy tylko je zainstalować, żeby z panelu mieć dostęp do pełnej konfiguracji. Ta ogromna prostota w administrowaniu jest bardzo ważna dla początkujących blogerów, ponieważ nie wymaga od nich specjalistycznej wiedzy. Również to dotyczy wyglądu, co jest kolejną dużą zaletą tej platformy. W sieci znaleźć można duże ilości najróżniejszych szablonów graficznych, które także należy zainstalować i za pomocą jednego kliknięcia można zmienić wygląd całego serwisu. Rzecz jasna sam WordPress jest za darmo, lecz za niektóre wtyczki czy skórki trzeba coś zapłacić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Komentarz

  • Avatar photo
    Jola
    Posted 19/01/2023 08:31 0Likes

    Szukasz dobrze zaopatrzonego sklepu ze stylowymi ubraniami w dużych rozmiarach? Świetnie trafiłaś! Nasz sklep zapewnia odzież damską w rozmiarach do 5XL. Wejdź do sklep z odzieżą XXL i zamów online modną odzież w dużych rozmiarach: sukienki, spodnie, bluzki.

Dodaj komentarz