Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków daje możliwość zrobienia skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki mają miejsce w różnych miastach oraz są tam przeróżne warunki. Kwota zależna jest także od tego, jak i, w jakim dokładnie miasteczku i kiedy odbywa się skok. Zainteresowani mają możliwość też decydować się na przeróżne warianty. Mogą na przykład zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora lub skok z filmem oraz zdjęciami wykonanymi przez dodatkowego skoczka.

Oznacza to, iż każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skok ze spadochronem poznań to wydarzenie na mniej więcej 10 minut bezpiecznej adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, czyli nie ma ryzyka, iż komukolwiek miałoby się coś stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad odpowiednim przebiegiem konkretnego przelotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, jaki uruchamia czaszę zapasową na konkretnej wysokości w wypadku gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku w tandemie.

Aby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić żadnych kursów ani robić badań lekarskich. Są tylko niektóre schorzenia nie będące polecane do skoku. Należy również mierzyć więcej aniżeli sto dwadzieścia pięć centymetrów i ważyć mniej niż 110 kilogramów. Jeśli spełni się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz