Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bezpieczne operacje handlowe wykonywane za pośrednictwem portalu 1688 zachęcają polskich właścicieli firm do realizacji przywozu różnych wyrobów dokładnie za pośrednictwem wskazanego serwisu. Cena każdej transakcji, odnosząca się do przykładowo import z chin krok po kroku pozostaje zamrożona do chwili docierania asortymentu do magazynu 1688 i skontrolowania, że zawartość jest jak przewidywano a także niezniszczona. Jedynie po zrealizowaniu takiej procedury dostawca otrzymuje wypłatę. Jeśli natomiast towar jest uszkodzony, jest odsyłany, a pieniądze wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to bardzo wygodne oraz umożliwia zaoszczędzić czas, ale też pieniądze, bo wszystko ma miejsce jeszcze na obszarze Chin, a nie w polskim magazynie. Portal gwarantuje również bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy w praktyce, że wszystkie kwestie formalne będą dopilnowane. Specjaliści z podanej marki mają ogląd w aktualnych zapisach prawnych a także w kwestii procedur, wobec czego nie trzeba się o żadne formalności obawiać. Wszystkie oczekiwania odnoszące się do wyrobów jakimi są atesty, bądź oznaczenia załatwiają eksperci z 1688. Działający legalnie importer wdraża asortyment chiński do obrotu w Polsce a także w innych krajach Unii Europejskiej. Polski przedsiębiorca może liczyć na takie same zasady współpracowania, jak gdyby współpracował również z podmiotem
polskim. Innowacyjnie opracowana platforma jest również prosta w obsłudze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz