Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe wiadomości na temat szałwii białej udostępnione są na witrynie GoldenTeacher. Można wobec tego zapoznać się z nimi precyzyjnie, a jeśli będzie miało się jakiekolwiek pytania, to zapytać redaktorów. Posiadają oni na tyle rozległą wiedzę, iż chętnie będą dzielić się wszystkimi ciekawymi wiadomościami, jakie znają. Salvia apiana traktowana jest jako święte ziele Indian Nawaho. Często wykonywali oni rytuały z zastosowaniem kadzidła z białej szałwii. Miały one w zamierzeniu oczyszczanie wnętrz, ale też aktualnej sytuacji życiowej. Często również z ich wykorzystaniem chciano się z ludzi wyzbywać złej energii.

Z tego powodu inne nazwy tej rośliny to szałwia ceremonialna lub szałwia święta. Dokładny opis tego skąd wzięła się szałwia budzi zainteresowanie wśród osób, które ona interesuje i chcą dowiedzieć się, jak biała szałwia była kiedyś używana. W rzeczywistości, biała szałwia odgrywa istotną rolę w kulturze rdzennych Amerykanów. Roślina traktowana jest przez nich jako „święte zioło” i zapala się ją w czasie dowolnych ceremonii.

Określa się to smużeniem. Zgodnie z wierzeniem Indian Nawaho biała szałwia oddziałuje bardzo dobrze na energię mieszkania, ale też kompletnego otoczenia. Kadzidła mogłyby być używane również w tym celu, żeby oczyszczać pozostałe osoby. Biały dym, mający intensywny zapach jest w stanie wypędzić złe moce a także jest w stanie przywrócić prawidłową aurę. Biała szałwia nie bez powodu ma przypisanych tak wiele cennych właściwości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz