Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Atłasy i koronki to odwieczny atrybut kobiecości. Obie tkaniny są naprawdę subtelne i zmysłowe. Duża część pań bardzo lubi dotyk bardzo śliskiego materiału, połyskującego delikatnie i miękko spływającego po ciele. Naturalny jedwab ma tę niezaprzeczalną właściwość, że podczas kontaktu ze skórą daje odczucie chłodu. Dlatego od lat jest jednym z cenniejszych materiałów odzieżowych.

Idealnie się sprawdza latem. Tworzy się z niego seksowne krótkie sukienki, zalotnie falujące przy chodzeniu. Nadaje się też bardzo dobrze na długie, ultrakobiece kreacje, doskonałe na wielką galę czy imprezę firmową. Delikatne fale, spływające lekko wzdłuż ciała poruszają się zmysłowo razem z każdym ruchem. Podkreślają bardzo dobrze grację kobiecej sylwetki. Z pewnością kreacja uszyta z tej tkaniny nie pozostaje niezauważona. Jest jednak jeden problem, prawdziwy jedwab jest materiałem dość drogim. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że ta tkanina bardzo łatwo się mnie.

Z tego też powodu stosunkowo rzadko spotyka się zwykłe ubrania w całości uszyte z prawdziwego jedwabiu. Warto jednak poznać ten materiał, chociażby w kilku przykładowych wydaniach. Nawet tak niewielki gadżet, jak jedwabna apaszka czy też jedwabna gumka do włosów mogą sprawiać, że kobieta poczuje się wyjątkowa. Dotyk tego materiału to namiastka wyjątkowego luksusu. Doskonałym zamiennikiem okazuje się satyna. Dzięki bardzo podobnej połyskliwości i delikatności nazywana jest także sztucznym jedwabiem. Głównie z tego powodu, że jest lejąca prawie tak samo jak prawdziwy jedwab i bardzo podobnie układa się na sylwetce.

Satyna także jest wygodna do noszenia i delikatna. Jest oczywiście znacznie tańsza od jedwabiu. Jej mankamentem jest jednak mniejsza odporność na mechaniczne uszkodzenia. Ale przeważnie się z niej szyje eleganckie elementy odzieży oraz piżamy czy zestawy pościeli. Delikatny splot chłodzi podobnie jak jedwab. Jest też równie przewiewna i wygodna w noszeniu. Elegancka i lekka pościel albo satynowa piżama to wspaniałe rozwiązanie w cieplejsze dni lata. Daje sporo ochłody i doskonale sprawdza się w czasie długich godzin spędzonych w łóżku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz